Oi, dešinysis pelės mygtukas neveikia!

Ar man priimti šį darbo pasiūlymą?

Klausimo gavimo laikas: 2017 02 12, 17:00, Vilnius

Urtės klausimas: ar man patiktų, ar gerai jausčiausi dirbdama žmogaus, turinčio negalią, asistente? Ar man priimti šį darbo pasiūlymą?

Situacija:
„Gavau darbo pasiūlymą iš šeimos, auginančios vaiką, turintį negalią, keliom valandom per dieną būti jo asistente, mokant jį savarankiškumo. Abejoju, ar gerai jausiuosi šiame darbe, nes nesu dirbusi tokio darbo ir nepažįstu vaiko. Šiaip su žmonėmis, turinčiais negalias, buvo tekę susidurti, jausdavausi gerai, bet tai nebuvo ilgi kasdieniai, asmeniški pasibuvimai, o greičiau susidūrimai prabėgomis.“

Ar Urtei patiktų darbas?
Kadangi čia klausimas apie santykį su darbu, tai žiūrime darbo ir klausėjos tarpusavio santykius (10 būsto – darbo būsto, jo valdovės Veneros ir 1 būsto – klausėjos būsto valdovės Saulės santykį. Taip pat naudojamas Mėnulis, kuris daugeliu atveju priskiriamas klausėjai kaip jos emocijas simbolizuojantis rodiklis). Urtę simbolizuojanti Saulė yra neutraliame santykyje su Venera, o Mėnulis draugiškame trinariame santykyje su Venera. Iš to galime spręsti, kad Urtė jausis neblogai dirbdama šį darbą.

Ar Urtė patiktų darbui (vaikui, turinčiam negalią, ir jo tėvams)?
Venera pakylėtame santykyje su Saule ir neutraliame santykyje su Mėnuliu. Tėvai ir vaikas labai mėgta Urtę, jie turėtų daugiau lūkesčių, nei ji galėtų įgyvendini, ji kurį laiką būtų net idealizuota.

Mano atsakymas:
Emociškai jaustumeisi gerai dirbdama asistente, darbe būtum labai vertinama ir idealizuojama tėvelių ir jų vaiko, jie galėtų tikėtis kiek daugiau iš Tavęs nei galėtum duoti.

Kaip buvo?
„<…> Noriu pasidalinti, kaip klostėsi situacija. Klostėsi taip, jog dabar jau antri metai dirbu asistente:)) Tėvai ir vaikas, dabar jau tapęs mano draugu, mane labai šiltai priėmė ir labai vertina iki šiol. Darbe jaučiuosi tikrai neblogai! : )“- Urtė

ar priimti si darbo pasiulyma