Oi, dešinysis pelės mygtukas neveikia!

Ar sudaryti darbinę partnerystę?

Klausimo gavimo laikas: 2017 06 22, 16:47, Dusetos

Eglės klausimas: toliau vystyti savo individualią veiklą ar geriau priimti organizacijos X pasiūlymą tapti partneriais? Kuriuo atveju būtų didesni mano finansai ir kuomet pakiliau jausčiausi emociškai?

Situacija:
„Neseniai įkūrus savo verslą sulaukiau partnerystės pasiūlymo iš panašia veikla užsiimančios didesnės organizacijos. Mano uždirbami finansai iš verslo nedideli, balansuojantys tarp minuso ir mažo pliuso, todėl svarstau, ar geriau tęsti veiklą vienai, ar priimti partnerystės pasiūlymą. Partnerystės sudarymo atveju bijau, kad partneris galėtų užgožti mano pradėtą verslą, kūrybingumą jame, pasigesčiau autonomijos.“

Ar tai būtų geras partneris?
Partnerį simbolizuoja Venera, ji yra 7 būste (reikšmė valandinėje astrologijoje – verslo partnerio būstas), vadinasi - savame būste, Tauro ženkle – savame ženkle. Partneris, nelinkęs partnerystei, bendradarbiavimui, jo fokusas ties savo reikalais, o jeigu ir sudarytų partnerystę, jis būtų suinteresuotas nauda sau ir savo veiklai, partnerės pusė nedomintų ir viską kreiptų savo naudai. Marsas (Eglę simbolizuojanti planeta) pažeistas Veneroje (galimo partnerio planetos), partneris į klausėją turi neigiamą požiūrį, galbūt vis tiek į ją žiūri kaip į konkurentę. Mėnulis (klausėjos emocijos) Veneroje egzaltuoja, iš kitos pusės partneriui labai patinka klausėjos emocinė pusė, galbūt jos didelis idealizmas ir atsidavimas darbui, idėjai.

Kuriuo  atveju būtų didesni finansai?
Klausėjos finansus simbolizuoja Merkurijus Vėžyje, jis nėra stiprus, šiuo metu yra sudegintas Saulės, artimiausiu metu Merkurijaus situacija nesikeičia, tad niekas šioje srityje nesikeistų.

Kada Eglė geriau jaustųsi emociškai?
Mėnulį (Eglės emocijas) nukėlus į jos dabartinį darbą – 10 būstą, matome, kad Mėnulis atsiduria Liūte, šioje pozicijoje jis jaučiasi neutraliai, emocijos daugiau galėtų būti įtakojamos išorės. Nukėlus Mėnulį į partnerio 10 būstą Mėnulis Vandenio ženkle jaučiasi taip pat - neutraliai.

Mano patarimas:
Nepradėti partnerystės, nes nei emociniu, nei finansiniu, nei pačios partnerystės atžvilgiu, Tau šis sprendimas nepasiteisintų.

Kaip buvo?
„<...> visgi atsisakiau partnerystės ir toliau tęsiau veiklą pati. Finansai nepakito, o partnerystę siūlęs partneris  pats neįvykdė siūlomos veiklos ir po metų pablogėjus verslo situacijai dabar ieško naujų patalpų nuomai.“ - Eglė

ar paciai testi savo versla ar priimti kvietima buti imones x partnere