Oi, dešinysis pelės mygtukas neveikia!

Kokia perspektyva su šiuo vaikinu?

Klausimo gavimo laikas: 2017 05 09, 20:38, Vilnius

Anjos klausimas: ar yra ilgalaikių santykių perspektyva su vaikinu? Ką jis man jaučia?

Situacija:
„2016-tų metų pabaigoje susipažinau su vaikinu Eriku. Jis pats gyvena Vokietijoje, bet turi namą ir čia Katalonijoje, nes jo tėvas iš Vokietijos, o mama iš Katalonijos. Dabar mes su juo susirašinėjame per Whatsapp programėlę ir tariamės dėl susitikimo, kad galėtume vienas kitą labiau pažinti, bet jis vis neturi galimybės susitikti... Galbūt net atrodo, kad yra kiek atitolęs, nors man jis sudarė mielo ir atviro vaikino įspūdį. Aš žinau, kad jis patyrė labai prastą patirtį su mergina prieš metus ir kad po to turėjo sveikatos sutrikimų, gėrė daug įvairių vaistų.“

Ką Anja jaučia vaikinui?
Anjos protą simbolizuoja 1 būsto vadovas Marsas, jos emocijas Mėnulis. Vaikino protą simbolizuoja Venera, 7 būsto valdovė, jo instinktus - Saulė. Marsas, būdamas Dvyniuose 12.33, nesidalina jokiu santykiu su Venera taip pat ir su Saule, todėl galima teigti, kad Anjos protas nėra susižavėjęs nei vaikino asmeniu, nei jo vyriškumu. Mėnulis būdamas Skorpione turi neigiamą santykį su Venera, Anjos emocijos nusivylusios vaikino protu/jo raiška (galbūt, kaip ir rašo pati klausėja, dėl vaikino "atšalimo", neiniciatyvumo susitikimo organizavime), o su Saule santykio neturi, emocijos jo vyriškumui yra neutralios.

Ką Erikas jaučia Anjai?
Venera, simbolizuojanti vaikino Eriko asmenį/racionalųjį pradą, būdama Avine turi mylintį santykį Marsui, Erikas myli Anjos protą, o tuo tarpu su Mėnuliu, jos emocijomis, santykio neturi. Eriko vyriškumas/instinktai turi neigiamą santykį su Marsu, Anjos protu, Erikui galimai labai nepatinka Anjos iniciatyvumas santykių mezgimui, jis į jokius santykius eiti nenori, nes yra savame 7 būste, „savo namuose“, ir iš čia niekur nežada keliauti. Tuo tarpu jo Saulė, vyriškumas, turi labai iškeliantį ant pjedestalo santykį su Mėnuliu, Anjos emocijomis, jo vyriškumui Anjos emocijų raiška jam labai darantį didelį įspūdį ir patinkanti.

Kas rūpi Anjai?
Mėnuliui rūpi Marsas, kadangi sudaro mylintį santykį, tad ji pati sau svarbi, yra prioritetas, o Marsui - Merkurijus, 8 būsto vadovas, pasuktame brėžinyje atitinkantis Eriko 2 būstą, simbolizuoja šiuo atveju kito žmogaus savivertę. Merkurijų bei Venerą Avine valdo Marsas, iš to galime daryti prielaidą, kad Eriko savivertei ir protui Anjos asmuo turi didelę įtaką.

Mano atsakymas:
Pirmiausia iš pačios Jūsų nėra pakankamai susižavėjimo Eriku kaip asmeniu ir vyru, noro būti kartu kaip pora. Galbūt jaučiate norą jam padėti? Atrodytų, jog Jus labiausiai domina jo savivertės pakėlimas, „išgelbėjimas“. Iš Eriko pusės susižavėjimo Jumis kur kas daugiau, jam labai svarbi Jūsų nuomonė apie jį, Jūsų emocijos jį šildo ir didina pasitikėjimą savimi, bet ar jis nori eiti į santykius? Ne. Iš viso šito išplauktų atsakymas, kad perspektyvų ilgalaikiams santykiams su šiuo vaikinu nėra.

Kaip buvo?
„Also thank you for when I ask you last year the question, it was true, it was the person that only wanted some help... but it didn't worked.“- Anja

kokia perspektyva su siuo vaikinu