Oi, dešinysis pelės mygtukas neveikia!

Konsultacija

Ką vertėtų žinoti prieš užsirašant į konsultaciją:


Ar reikia parašyti savo gimimo laiką?


Nereikia, kadangi sudarinėju brėžinį konkrečiai šiuo metu aktualiai klausėjo gyvenimo situacijai, o ne jo gimimo laikui. Todėl naudoju klausimo „gimimo” laiką, jis pagal vakarų tradiciją yra tuomet, kai klausėjo klausimas pasiekia astrologą ir šis jį supranta.

Galite pasižiūrėti jau mano anksčiau atsakytų klientams klausimų kelis pavyzdžius (vardai pakeisti), kaip atrodo brėžiniai, su kuriais dirbu, kaip formuluojami klausimai, nusakoma situacija, atrodo analizė, kaip iš analizės išplaukia atsakymai, kuriuos gaunate: PAVYZDŽIAI

Kiek klausimų galiu klausti vienu kartu?

Vieno klausimo viena tema. Vienas ar du susiję klausimai su pagrindiniu klausimu priimami be papildomo užmokesčio, pvz., pagrindinis klausimas: ar paimtas iš prieglaudos šunelis Žirnis, gerai jaustųsi mūsų namuose? Papildomas: ar mano vaikai rūpintųsi juo? Bet jeigu žmogus klausia skirtingomis temomis, pvz., pagrindinis klausimas: ar aš Herakliui patraukli? Papildomas klausimas jau kita tema: ar mano vadovas Dionyzas neketina manęs atleisti iš darbo? O kaip mano vaikui seksis pirmoje klasėje? Valandinė astrologija neveikia tokiais atvejais. Ji operuoja vieną pagrindinę situaciją vienu metu, kaip kad chirurgas operuoja vienoje vietoje vieną dalyką, o ne dešimtyje skirtingų vienu metu.

Kiek kartų per metus galiu konsultuotis?

Limito nėra, bet į tuos pačius klausimus, kuriuos jau atsakiau, nebeatsakinėju, pvz., klausiama meilės tema „Kada atsiras žmogus, kurį pamilsiu?” ir atsakymas buvo: „Po metų.” O nepraėjus metams vėl klausiamas tas pats klausimas.

Konsultacijos kaina
Priklausomai nuo klausimo analizės sudėtingumo nuo 20 iki 35 eur. Kainą patikslinu, kai gaunu klausimą.

Konsultacijos eiga

1. Atsiunčiamas el.paštu klausimas su trumpu situacijos aprašymu, nepamirštant paminėti joje svarbiausių dalykų. (Dar kartelį  – PAVYZDŽIAI )
2. Patikslinama paslaugos kaina ir data, kuomet galima būtų tikėtis gauti atsakymą.
3. Persiunčiamas užmokestis už paslaugą.
4. Išanalizuojamas klausimas, į el. paštą atsiunčiamas atsakymas. Jeigu analizės eigoje iškyla neaiškumų, klausėjui atsiunčiami papildomi klausimai.

Sąlygos
Užmokestis už paslaugą mokamas iš anksto ir negrąžinamas – mokama yra už žinias, analizę ir laiką. Visi priimti sprendimai po konsultacijos yra pačio klausėjo atsakomybėje, kaip ir po konsultacijos pas daktarą, finansų analitiką, ar kurį kitą savo srities specialistą, kuris konsultuoja.

Tad jeigu laikote užantyje svarbų klausimą, brūkštelėkite laišką! Pasidėję dangaus žemėlapį naviguosime! : )